Srednješolci

#Priimek in imeŠolaŠtevilo naloženih fotografij
1Benet B.Ekonomska gimnazija in SŠ Radovljica2
2Bosnar L.ŠC Celje, SŠ za strojništvo, mehatroniko in medije4
3Brvar Ž.ŠC Celje, SŠ za strojništvo, mehatroniko in medije1
4Contreras Mencinger E.Gimnazija Vič4
5Fuks A.ŠC Celje, SŠ za strojništvo, mehatroniko in medije4
6Furman L.ŠC Celje, SŠ za strojništvo, mehatroniko in medije3
7Grabner L.ŠC Celje, SŠ za kemijo, elektrotehniko in računalništvo4
8Grom M.Biotehniški IC Ljubljana, Gimnazija in veterinarska šola4
9Hrovat N.ŠC Celje, SŠ za strojništvo, mehatroniko in medije3
10Jaklič N.Biotehniški IC Ljubljana, Gimnazija in veterinarska šola3
11Javornik N.ŠC Ravne na Koroškem, Gimnazija4
12Javornik Š.ŠC Ravne na Koroškem, Gimnazija4
13Jenkole P.Srednja medijska in grafična šola Ljubljana4
14Komprej J.ŠC Ravne na Koroškem, Gimnazija4
15Kosmač A.Gimnazija in SŠ Rudolfa Maistra Kamnik4
16Košar N.ŠC Celje, SŠ za strojništvo, mehatroniko in medije2
17Krajnc S.ŠC Celje, SŠ za strojništvo, mehatroniko in medije2
18Lednik T.ŠC Ravne na Koroškem, Gimnazija4
19Leskovec J.Elektrotehniško-računalniška strokovna šola in gimnazija Ljubljana4
20Lotrič A.Biotehniški IC Ljubljana, Gimnazija in veterinarska šola1
21Medjić R.ŠC Celje, SŠ za strojništvo, mehatroniko in medije4
22Mlakar P.ŠC Celje, SŠ za strojništvo, mehatroniko in medije4
23Naveršnik I.ŠC Celje, SŠ za strojništvo, mehatroniko in medije4
24Pavlič L.ŠC Celje, SŠ za strojništvo, mehatroniko in medije1
25Pleterski M.ŠC Srečka Kosovela Sežana, Gimnazija in ekonomska šola4
26Ramšak P.ŠC Celje, SŠ za strojništvo, mehatroniko in medije4
27Rebernik G.ŠC Celje, SŠ za strojništvo, mehatroniko in medije4
28Romih D.ŠC Celje, SŠ za strojništvo, mehatroniko in medije4
29Skočaj J.Škofijska gimnazija Vipava4
30Solar R.ŠC Celje, SŠ za strojništvo, mehatroniko in medije3
31Strojanšek N.SŠ Domžale, Poklicna in strokovna šola4
32Turnšek L.ŠC Celje, SŠ za strojništvo, mehatroniko in medije4
33Urlep A.Gimnazija Celje - Center4
34Valjavec L.ŠC Šentjur, Srednja poklicna in strokovna šola4
35Vertačnik Ž.ŠC Ravne na Koroškem, Gimnazija4
36Vincek N.ŠC Velenje, Elektro in računalniška šola4
37Zavolovšek A.Gimnazija Celje - Center4
38Završnik J.ŠC Ravne na Koroškem, SŠ4
39Zdešar E.Biotehniški IC Ljubljana, Gimnazija in veterinarska šola4
40Čanžek K.ŠC Celje, SŠ za strojništvo, mehatroniko in medije1